MY PICTURE DICTIONARY – MÓJ SŁOWNICZEK OBRAZKOWY

W ostatnich dniach w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – językowy„My Picture Dictionary”. Głównym zadaniem uczniów było wizualne przedstawienie wybranego przez nich słowa w języku angielskim. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów nauką języka angielskiego oraz zachęcenie ich do rozwijania swoich umiejętności językowych. Ponadto uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności plastyczne i poszerzyć słownictwo z zakresu języka angielskiego. Uczniowie wykazali się pomysłowością i wykonali wspaniałe prace .

Do nagrodzonych uczniów należeli:

• Krzysztof Semrau– I miejsce
  • Jakub Dziedzic – II miejsce
  • Alicja Mazur – III miejsce

Wszyscy uczniowie którzy wzięli udział w konkursie otrzymali atrakcyjne nagrody oraz dyplomy. Głównym sponsorem nagród było wydawnictwo Egis. Organizatorem konkursu była pani Iwona Poziomek.

21-06-2017, admin