Nasze uczennice brały udział w zawodach badmintonowych

Duże sukcesy w roku szkolnym 2017/18 odnoszą nasze uczennice biorące udział w zawodach badmintonowych. Siostry Ewa i Dominika Bartłomiejczuk reprezentowały naszą placówkę w wielu ogólnopolskich turniejach zdobywając tam kilka medali.

Zajęły wspólnie między innymi: I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Drużynowych w Badmintonie, V miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Drużynowych w Badmintonie (na zawodach tych były najmłodszymi uczestniczkami, rywalizowało 29 zespołów). Odniosły też kilka sukcesów indywidualnych - Dominika: 1 miejsce w Letnim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, 1 miejsce w Turnieju "Team Badminton" w Staszowie, 2 miejsce w 116 Forza Grand Prix w Mielcu, 2 miejsce w Powiatowym Turnieju Mikołajkowym w Osieku, 3 miejsce w Turnieju z okazji 50- lecia sekcji badmintona Stali Nowa Dęba, III miejsce w Grand Prix Częstochowy. Równie wiele sukcesów odniosła jej siostra Ewa: II miejsce w Letnim Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów, II miejsce w Turnieju "Team Badminton" w Staszowie, 1 miejsce w w Powiatowym Turnieju Mikołajkowym w Osieku, II miejsce w Grand Prix Częstochowy, III miejsce w Podkarpacki Cup w Żyrakowie.

Dziewczęta dobrze zaprezentowały naszą szkołę w wielu innych turniejach o randze ogólnopolskiej, odpadając po zaciętych meczach w ćwierćfinałach, są także wysoko w klasyfikacjach generalnych turniejów cyklicznych: Grand Prix Forza w Mielcu oraz Podkarpacki Cup.

Zawodniczki dobrze rozpoczęły też rok 2018 - Dominika zwyciężyła w turnieju WOŚP w Szczucie, Ewa natomiast wygrała 118 Forza Grand Prix w Mielcu pokonując w finale swoją siostrę. Zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na treningi badmintona odbywające się w naszej szkole w poniedziałek o godz. 14.10, wtorek o godz. 14.20 oraz w środę o godz. 14.20.

22-03-2018, admin