Niezwykły Dzień Kobiet w Przedszkolu nr 4 w Staszowie

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet – małych i dużych. W naszym przedszkolu również odbyły się bardzo uroczyste obchody Dnia Kobiet. Dzieci z najmłodszych grup, pod kierunkiem wychowawców: pani Pauliny Figacz, Magdaleny Król oraz Renaty Kosińskiej przygotowały inscenizację – niespodziankę dla wszystkich kobiet pracujących w placówce. Przedszkolaki recytowały humorystyczne fraszki specjalnie ułożone z tej okazji o każdej pani. Nie zabrakło także piosenek o tematyce pasującej do okazji, jak np. „Być kobietą”, „Jesteś szalona”, „Babę zesłał Bóg”, „Brunetki, blondynki” czy „Pretty Woman”. Następnie dzieci wręczały własnoręcznie wykonane upominki. Najlepszą nagrodą dla małych artystów były salwy śmiechu ich wychowawczyń. Na koniec dyrektor ZPO nr 1 w Staszowie pan Dariusz Firmanty złożył wszystkim kobietom i kobietkom serdeczne życzenia, a pani wicedyrektor Bożena Adamkiewicz podziękowała dzieciom za piękny występ.

mgr Renata Kosińska

14-03-2018, admin