ODWIEDZINY U STRAŻAKÓW

25 maja przedszkolaki z grupy 4-5 latków wybrały się z wizytą do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Staszowie. Dzieci miały możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej, dotyczącej bezpiecznych wakacji, a także dowiedziały się jak należy się zachowywać w sytuacjach zagrożenia pożarowego. Strażacy udzielili ciekawych informacji odnośnie specyfiki swojej pracy, która niejednokrotnie okazuje się niebezpieczna. Największą frajdę przedszkolakom sprawiło zwiedzanie garażu, gdzie znajdowały się pojazdy strażackie wraz z całym wyposażeniem gaśniczo – ratowniczym służącym ratowaniu ludzkiego życia i zdrowia. Były to niezwykle interesujące zajęcia profilaktyczne, za które gorąco dziękujemy.

10-06-2018, admin