PIERNICZKOWE CUDA

W poniedziałek 17 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nasze przedszkolaki z grupy KOTKI zamieniły się w znakomitych cukierników i podjęły się bardzo pracochłonnego zadania, jakim jest wypiek tradycyjnych pierników. DZIECI, PRZY niewielkiej pomocy wychowawczyni oraz mamy naszej Ali, pani Kasi zarobiły ciasto, następnie, jak widać na zdjęciach, wałkowały je i przy pomocy foremek wycinały różnego kształtu ciasteczka. Po upieczeniu pierniczków przedszkolaki następnego dnia pięknie je przyozdobiły, wykazując przy tym wielkie zaangazowanie, ale i zdolności plastyczne . Pierniczki nie tylko były pyszne, ale ich przygotowanie i mała niespodzianka dla rodziców sprawiła dzieciom ogromną radość.

15-01-2019, admin