Powitanie Wiosny

W dniu 21 marca do naszego przedszkola przybyła pani Wiosna .

Wiosna razem z panią wicedyrektor Bożeną Adamkiewicz odwiedziła wszystkie grupy . Pomocnikami Wiosny były dzieci z grupy 5 latków ,,B'' .

Dzieci przebrane za kwiaty zaśpiewały piosenkę pt. ,, Pobudka ". Nie zabrakło zagadek dotyczących wiosny i wspólnych zabaw przy muzyce . Okazało się , że nasze przedszkolaki mają bardzo dużą wiedzę na temat tej pięknej pory roku .

Na zakończenie spotkania pani Wiosna obdarowała wszystkich kwiatami i podziękowała za wspólnie spędzony czas.

mgr Anna Taradowska

27-03-2018, admin