Ślubowanie uczniów klas I gimnazjum.

10 listopada 2016 r. w ZPO - Publicznym Gimnazjum nr 1 w Staszowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie – ostatni raz w historii gimnazjum uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas I. W uroczystości wzięli udział : pan dyrektor Dariusz Firmanty, pan wicedyrektor Bogdan Pióro, zaproszeni goście, rodzice, uczniowie i nauczyciele. W części oficjalnej pierwszoklasiści uroczyście złożyli ślubowanie oraz otrzymali od pana dyrektora dyplomy gimnazjalistów. Pełnoprawni już gimnazjaliści podziękowali za włączenie ich do społeczności uczniowskiej.

W drugiej części imprezy uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pod tytułem "Mowę wieków usłyszeć" Uroczystość zakończyła się sesją fotograficzną. Nad całością czuwali wychowawcy klas I : Iwona Kogut, Agnieszka Gach, Monika Macias, Monika Bremer. Życzy wszystkim uczniom klas I powodzenia i samych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym.

11-12-2016, admin