Spotkanie online- prafilaktyka wad wymowy i słuchu dzieci klas pierwszych i drugich

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu skierowanym do rodziców dzieci, które wzięły udział w projekcie, tj. zostały przebadane przesiewowo oraz jednego z nauczyciela.
Spotkanie obejmuje tematykę profilaktyki wad wymowy i słuchu wśród dzieci.
Wspólnie ustalony termin wyznaczony został na 7.06.2022 o godz.18:00.
Szkolenie poprowadzone będzie przez pielęgniarkę na platformie Teams.
Link do szkolenia został przesłany przez dziennik elektroniczny.
W przypadku nie posiadania konto w aplikacji, nie wymagamy jego zakładania. Wystarczy kliknąć w link i otworzyć go w przeglądarce internetowej i dołączyć jako gość wpisując swoje imię i nazwisko.
Czas trwania szkolenia obejmuje 60 minut.
Istnieje możliwość przystąpienia do szkolenia Rodziców, którzy nie wyrazili zgody na badanie przesiewowe dzieci.
Prosimy wówczas o uzupełnienie pakietu dokumentów wraz z formularzem danych do uzupełniania, które są konieczne do wprowadzenia do systemu względem prowadzonego projektu.

06-06-2022, Aneta Poniewierska