Spotkanie z Policjantami

W dniu 18.12.2018r. grupa Kaczuszki gościła policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie . Uczestnikami spotkania były również dzieci z grupy 3- 4 latków. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Policjanci opowiedzieli przedszkolakom na czym polega praca policjanta ruchu drogowego oraz przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Ponadto omówili znaczenie elementów odblaskowych dla bezpieczeństwa pieszego oraz zaprezentowali umundurowanie i akcesoria niezbędne w pracy policji. Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom!

15-01-2019, admin