SPOTKANIE Z RYCERZAMI

12 stycznia nasze przedszkole odwiedzili wyjątkowi goście: Paweł Krakowiak – Namiestnik Bractwa Rycerskiego Zamku Szydłów oraz współpracujący z bractwem – Jakub Krakowiak. Panowie zaprezentowali wszystkim przedszkolakom zbroję rycerską, elementy uzbrojenia oraz tarczę. Dzieci mogły przymierzyć hełm i sprawdzić jego wagę. Ponadto miały okazję wysłuchać interesujących opowieści o życiu i obyczajach rycerskich, które tak pobudziły ciekawość przedszkolaków, że zasypały gości mnóstwem pytań. Spotkanie dostarczyło wielu emocji, a także niezapomnianych wrażeń. Na koniec wszystkie grupy pozowały do pamiątkowego zdjęcia.

22-01-2018, admin