Spotkanie z trenerem piłki nożnej

4 listopada 2022 w naszym przedszkolu gościliśmy trenera piłki nożnej Pogoni Staszów-Jacka Słomkę. Podczas spotkania przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jakie korzyści płyną z aktywnie spędzanego czasu i uprawiania sportu. Trener wskazał, jakie cechy powinien mieć dobry piłkarz oraz zachęcał do trenowania piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Zwrócił uwagę na systematyczne trenowanie, które przynosi wiele satysfakcji i radości, przede wszystkim, gdy zaczyna się odnosić sukcesy. Dzieci, a zwłaszcza chłopcy, byli bardzo zainteresowani i chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami dotyczącymi sportu i znanych sportowców. Spotkanie zakończył wspólny trening i mini zawody sportowe.

Serdecznie dziękujemy za wizytę.

04-12-2022, Wioletta Korczak