Szkoła Pamięta

Przedszkole nr 4 w Staszowie włączyło się czynnie w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej – „Szkoła pamięta”, by upamiętnić ważne postacie oraz wydarzenia.

W ramach akcji grupy: „Misie”(6 latki A) i „Motylki” (6 latki B) wraz z nauczycielami odwiedziły Park Legionów przy ulicy Parkowej w Staszowie. Przy Pomniku Żołnierza Polskiego dzieci zapaliły znicze, upamiętniając polskich żołnierzy pochodzących ze Staszowa, którzy przelali krew na polach bitew w walce o niepodległą Polskę.

Pamiętajmy o bohaterach naszej wolności!

#szkołapamięta

29-10-2021, admin