Talenciaki 2019

Dnia 26 kwietnia 2019r. w Zespole Palcówek Oświatowych nr 1 w Staszowie odbyły się eliminacje Konkursu Talenciaki, w którym dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 i Przedszkola nr 4 w Staszowie prezentowały swe umiejętności artystyczne. Dzieci zaprezentowały szeroki wachlarz nieprzeciętnych talentów. Można było podziwiać zespoły taneczne, małych muzyków i recytatorów. Podczas eliminacji zaprezentowały się także trzy grupy 6 latków z naszego przedszkola. Grupy przedszkolne zachwyciły jurorów swymi występami i wszystkie zakwalifikowały się do Finału Talenciaków, który odbył się dnia 30 kwietnia 2019 w Staszowskim Ośrodku Kultury.

28-05-2019, admin