Tyle kobiet dookoła

Dnia 12.03.2019 r. w ramach realizacji bloku tematycznego "Tyle kobiet dookoła- ciekawe zawody wykonywane przez kobiety " świetliczaki z klas pierwszych spotkały się z pracownicą Nadleśnictwa Chmielnik P. Eweliną Sz. Pani pełniąca funkcję podleśniczego przybliżyła dzieciom zawód leśnika. W ciekawy sposób zaprezentowała swoje codzienne obowiązki. Opowiedziała również o roślinności i zwierzętach żyjących w lesie. Ponadto odbyła się emisja bajki o leśnych zwierzętach. Miłą niespodzianką podsumowującą spotkanie, okazały się odblaskowe zwierzątka, kolorowanki o lesie i długopisy z logo Nadleśnictwa.

Wychowawcy świetlicy:
mgr Małgorzata Kazimierska