Uroczystość ślubowania uczniów klasy I A

Pasowanie na ucznia to dla każdego młodego człowieka rozpoczynającego edukację szkolną wielki stres. To stres nie tylko dla niego, ale również dla jego nauczycieli i rodziców. To także wielka uroczystość w życiu każdej szkoły.

Uroczystość ślubowania uczniów klasy I a odbyła się 28. 11. 2016 roku w ZPO – Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie. Pierwszoklasiści ubrani w piękne stroje zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez wychowawcę – mgr Małgorzatę Kałamagę – Pióro oraz złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły.

Pan Dyrektor mgr Dariusz Firmanty nie miał najmniejszych wątpliwości, gdy „ pasując ” ołówkiem pierwszoklasistów, z dumą przyjmował ich do grona uczniów naszej szkoły.

26-02-2017, admin