Ja cię pocałuję, ty pocałuj mnie

Ja się pięknie kłaniam, ty się ukłoń też,

Ja ci podam rękę, ty mi rękę daj,

Razem ze mną w łapki, w łapki ze mną graj.

Ja cię bardzo kocham, czy ty kochasz mnie?

Ja cię bardzo lubię, czy ty lubisz mnie?

Ja ci podam rękę, ty mi rękę daj,

Razem ze mną w łapki, w łapki ze mną graj.

14 luty 2022r. był dla naszych przedszkolaków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami oraz balonami. Nie zabrakło oczywiście wspólnych tańców, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Niektóre dzieci w tym dniu dostały swoje pierwsze kartki walentynkowe. Nasze przedszkolne Walentynki z pewnością można zaliczyć do udanych. Był to dzień miłych wrażeń, który na długo zapamiętają nasze pociechy .

20-02-2022, Wioletta Korczak