Wesołe zabawy ze skakanką

21 kwietnia 2023 roku w piątek odbyły się zajęcia sportowe w ramach innowacji „Fitness, taniec, zumba…” realizowanej w grupie KOTKI. W ten dzień braliśmy udział w zabawach i ćwiczeniach gimnastycznych z użyciem skakanek. Z wielkim zaangażowaniem wykonywaliśmy ćwiczenia nóg „Uważaj na skakankę”, ćwiczenia tułowia „Ukłon ze skakanką”, ćwiczenia mięśni brzucha „Podnieś skakankę”, ćwiczenia równoważne „Idź po skakance” i wiele innych. Zajęcia zainspirowały nas do podejmowania spontanicznej aktywności fizycznej każdego dnia, a skakanka stała się ulubionym przyborem gimnastycznym dzieci.

18-05-2023, Wioletta Korczak