Wigilia grupy 5-6 latków „A”

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna Wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Na zakończenie uroczystości Pani Wicedyrektor Bożena Adamkiewicz wraz z wychowawcą Katarzyną Kubik złożyły wszystkim dzieciom świąteczne życzenia.

04-01-2018, admin