Wizyta w Bibliotece Publicznej Miasta I Gminy w Staszowie

15.09.2021r dzieci z grupy 4 B ,,Biedronki" i 5A ,,Kaczuszki" odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Staszowie. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci wysłuchały bajki o jeżyku i rozwiązywały zagadki o tematyce jesiennej. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły. Na koniec wykonały pracę plastyczną. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia.

W drodze powrotnej do przedszkola dzieci podziwiały piękno jesiennej przyrody w parku.

19-09-2021, admin