Wizyta w kwiaciarni

Dzieci z grupy „Kwiatuszki” wybrały się do pobliskiej kwiaciarni . Po przekroczeniu progu sklepu dzieci z zachwytem i w skupieniu oglądały kolorowe i pachnące kwiaty: tulipany, róże, storczyki i wiele innych gatunków. Dzieci były zachwycone ilością zgromadzonych kwiatów i ozdób kwiatowych. Panie z kwiaciarni pokazały gościom najpiękniejsze kwiaty, opowiedziała o wielu gatunków oraz sposobach ich pielęgnacji. Poza kwiatami miały możliwość zapoznania się z innymi akcesoriami dostępnymi w kwiaciarni. Wizyta była bardzo ciekawa dla naszych przedszkolaków, za co bardzo dziękujemy Panom z kwiaciarni „Magnolia”.

16-11-2021, admin