Wycieczka do Kielc

7 grudnia klasa uczniowie klasy IIIc byli na wycieczce w Kielcach. Najpierw zwiedzili największe i zarazem najstarsze w Polsce muzeum zabawek. W trakcie zwiedzania spotkali Mikołaja , który obdarował ich słodkimi upominkami .W Aptece Wyobraźni dzieci tworzyły portrety pamięciowe, ponieważ uczyły się jak zostać detektywem. Następnie w Geoparku zwiedziły wystawę „Dzieje Ziemi-Dewon”. W kapsule 5D oglądały film oraz odbyły podróż w głąb Ziemi. Na zakończenie odbyły się warsztaty szlifowania wapieni, a własnoręcznie wypolerowane kamienie każdy uczestnik przywiózł do domu jako najcenniejszą pamiątkę. To była wycieczka bardzo ciekawa i udana, a wszystkim dopisywał świetny humor.

04-01-2018, admin