Wycieczka do Magii Karmelu i Multikina w Kielcach

10 maja 2023 przedszkolaki z grupy „Kotków” razem ze swoimi opiekunami wybrały się na wycieczkę do Kielc. Swoją wyprawę rozpoczęły już z samego ranka prosto po przybyciu do przedszkola wyruszyły w drogę. Jako pierwsze odwiedziły Multikino, znajdujące się w galerii Korona w Kielcach. Tam na nasze pociechy czekała piękna lekcja o kinie pt. Moja pierwsza wizyta w kinie i seans „Kici Koci”. Czterolatki z zaciekawieniem oglądały bajkę podjadając popcorn. Następnie udały się do Magii Karmelu i poznały historie produkcji cukierków i lizaków, a następnie wykonały same swojego lizaka. Uśmiech z twarzy dzieci nie znikał nawet na chwile.

18-05-2023, Wioletta Korczak