Wycieczka do Miodowego Młyna

Dnia 17 maja 2018 r. dzieci z grupy 4-5 latków „A” wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Opatowa do Miodowego Młyna. W Hotelu Restauracji Miodowy Młyn odbyły się ciekawe warsztaty, podczas których przedszkolaki mogły utrwalić swoją wiedzę na temat reguł zachowania się przy stole, poznać zasady związane z pobytem w hotelu. Dzieci miały możliwość wcielenia się w role gości hotelowych,złożenia zamówienia w restauracji oraz samodzielnego nakrycia do stołu. Najatrakcyjniejsze dla dzieci okazały się zajęcia praktyczne ,w czasie których dzieci samodzielnie przygotowały swoją pizzę,słuchając wskazówek Mistrza Kuchni Miodowego Młyna.

Interesujące zajęcia zakończyły się wspólną degustacją pizzy oraz wręczeniem przedszkolakom pamiątkowych dyplomów.

10-06-2018, admin