Wycieczka Kotków do Fabryki Zabawy i McDonalda

9 listopada 2022 Kotki wybrały się na wycieczkę do Fabryki Zabawy w Tarnobrzegu. Celem naszej wycieczki przede wszystkim integracja rówieśniczych grup, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Podczas zabawy uśmiech nie znikał z twarzy dzieci. Po dwugodzinnej zabawie na przedszkolaków czekała niespodzianka - wizyta w McDonaldzie. Nasz radosny pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do naszego przedszkola. Przedszkolaki nie mogą się już doczekać kolejnej wycieczki.

04-12-2022, Wioletta Korczak