Wyniki konkursu plastyczno - literackiego "Nie czas na nudę"

W ramach ogólnopolskiej kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ odbył się KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI "NIE CZAS NA NUDĘ". Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej sposób na pokonanie/poradzenie sobie z nudą lub pomysł na spędzanie czasu bez nudy, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu zasługuje na pokazanie.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że siedmioro uczniów z naszej szkoły zdobyło wyróżnienia. Są to:

1. Szymon Opałka II A
  2. Oliwia Opałka IVB