Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 23,24 czerwca.

W tych dniach żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez Pana Dyrektora i Panią Wicedyrektor wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, dzieci wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, gorące, pachnące plażą i morzem piosenki. Natomiast starszaki opowiedziały w wierszach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami. Nie zabrakło także słynnego poloneza kończącego występy przedszkolaków.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Pana Dyrektora i Panią Wicedyrektor.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie sześciolatki – POWODZENIA W SZKOLE!

04-08-2021, admin