Zawsze jest Boże Narodzenie

Dnia 22 grudnia 2015r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w świetlicy szkoły podstawowej zaprezentowane zostało bożonarodzeniowe przedstawienie pt. „Zawsze jest Boże Narodzenie”. Uczniowie z klas pierwszych wprowadzili przybyłych gości oraz koleżanki i kolegów w swoisty nastrój zbliżających się świąt, dostarczając wielu wrażeń i wzruszeń. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły zebranym, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na tak wyjątkowe święta.

Mali artyści z zaangażowaniem odegrali swoje role, które gromkimi brawami nagrodzili zebrani goście. Nie zabrakło także drobnych upominków, które dzieci wręczyły wszystkim przybyłym rodzicom oraz nauczycielom.

Po przedstawieniu życzenia świąteczne wszystkim zebranym złożyła Pani wicedyrektor Aneta Poniewierska, która podziękowała również dzieciom za piękne przedstawienie i ukazanie radości płynącej z narodzin Pana. Przygotowany występ niewątpliwie wprowadził zebranych w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

23-03-2016, admin