Spotkanie Noworoczne

W czwartkowe popołudnie 10 stycznia 2019r. w Domu Kultury w Staszowie dzieci z grupy 6 latków „Motylki” pod opieką wychowawcy Katarzyny Kubik przedstawiły „Jasełka Bożonarodzeniowe”. Licznie zebrana publiczność mogła podziwiać radosny występ małych aktorów i po raz kolejny wspólnie przeżyć Tajemnicę Bożego Narodzenia. Gromkie brawa, które otrzymały dzieci świadczyły z pewnością o tym, że występ zrobił na widzach wielkie wrażenie i sprawił wszystkim wiele radości.

24-02-2019, admin