SPOTKANIE ZE SZKOLNĄ PIELĘGNIARKĄ

Po cyklu lekcji, dotyczących zdrowego stylu życia 11 marca 2016 r. uczniów klasy II B odwiedziła szkolna pielęgniarka pani Barbara Kaczmarska. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy się odżywiać aby być zdrowym, jak uchronić się przed chorobami takimi jak grypa czy przeziębienie. Pani pielęgniarka podkreśliła też, że bardzo ważne jest przestrzeganie higieny osobistej. Ze szczególnym zainteresowaniem dzieci oglądały przygotowaną przez panią Basię prezentację prawidłowego szczotkowania zębów. Zdobyły również wiele praktycznych rad, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Na koniec uczniowie podziękowali gościowi za podzielenie się swoją wiedzą i codzienną opiekę wręczając wiosenny upominek.

Renata Kosińska

14-04-2016, admin