Sprawozdanie z Wigilii

W świątecznej atmosferze 20 grudnia 2017r w klasie III b odbyło się spotkanie wigilijne. W udekorowanej świątecznie sali znalazła się choinka, przystrojona ozdobami wykonanymi przez uczniów oraz stoły zastawione wigilijnymi daniami. Wraz z zaproszonymi gośćmi - panem dyrektorem, panią wicedyrektor oraz rodzicami spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali tradycyjne jasełka. Z wielkim przejęciem i zaangażowaniem mali artyści odegrali swoje role i przypomnieli wszystkim sceny rozgrywające się w stajence betlejemskiej, tułaczkę Maryi i Józefa, pokłon pasterzy i monarchów. Cudownie zaśpiewane kolędy, pastorałki i taniec aniołków zrobiły na wszystkich bardzo duże wrażenie. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach dzieliliśmy się opłatkiem, a później zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy i delektowaliśmy się potrawami przygotowanymi przez uczniów i rodziców oraz śpiewaliśmy kolędy. Pojawił się także Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty.

Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

22-01-2018, admin