Stop pustym miskom-pomagamy schroniskom!

W miesiącach: luty- marzec 2021r. Samorząd Uczniowski PSP nr 1 zorganizował akcję pt. “Stop pustym miskom-pomagamy schroniskom”. Polegała ona na zbiórce karmy, koców, zabawek i różnych akcesoriów potrzebnych podopiecznym schroniska. Uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w pomoc potrzebującym zwierzętom.

Opiekunowie SU wszystkie zebrane produkty zawieźli do schroniska dla zwierząt mieszczącego się w Strzelcach, w gminie Oleśnica 10.03.2021r.

W tym też miejscu pragniemy serdecznie podziękować w imieniu własnym i pracowników schroniska uczniom z klas: IB, IIA, IIB, IIIA, IIIB oraz ich rodzicom jak również Julii Adwent (4a), Emilii Lis (4a), Victorii Nowak (7a), Liwii Curyło( 7a), Karolowi Olesiakowi (7a), Mikołajowi Ziółkowi (7a), Oliwii Mucha (7c)

W załączeniu spis wszystkich zebranych produktów jak również zdjęcia dokumentujące zbiórkę i przekazanie rzeczy do schroniska.

15-03-2021, admin