Walentynki

W dniu 14 lutego 2019 r. w grupie 3-4 latków, 4 latków i 6 latków C obchodziliśmy DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO, w którym przekazaliśmy życzenia tym osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią. W udekorowanych salach zaobserwować można było znaczną ilość czerwonych serduszek. Tańce w rytm muzycznych przebojów przeplatane były różnymi konkursami: układaniem serduszkowych puzzli, odgadywaniem tytułów bajek, przekłuwaniem serduszek z imionami. Były także kartki walentynkowe i czerwone serduszka, które dzieci wręczały sobie i paniom.

Nie zabrakło również specjalnie na tę okoliczność słodkości ufundowanych przez Rodziców. Walentynki dostarczyły dzieciom wiele zabawy oraz niezapomniane wrażenia i przeżycia.

24-02-2019, admin