Wycieczka do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie

9 marca 2016 roku uczniowie klasy Ib wraz z wychowawcą p. Kingą Karcz-Pawlik oraz nauczycielką p. Katarzyną Zielińską wybrały się na zajęcia do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie. Z wielkim zaciekawieniem zwiedzili bibliotekę oraz mieszczące się w niej poszczególne oddziały. Podczas spotkania uczniowie utrwalili wiadomości na temat zmian zachodzących w przyrodzie w związku z nadejściem wiosny. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące charakterystycznych cech wiosny, przypomniały również jakie ptaki wracają do nas z ciepłych krajów, jakie zwierzęta budzą się ze snu zimowego. Podsumowaniem zajęć było wykonanie przez uczniów wiosennych kolorowych bukietów.
Dziękujemy paniom z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie za bardzo ciekawe zajęcia o tematyce wiosennej.

Wychowawca
mgr Kinga Karcz-Pawlik