Wycieczka do dyskontu spożywczego Biedronka

Dnia 14 grudnia 2018r. dzieci z grupy 6-latków C wybrały się na wycieczkę do dyskontu spożywczego Biedronka. Celem wycieczki było wzbogacenie wiedzy na temat różnych zawodów. Przedszkolaki miały za zadanie rozpoznąć, nazwać i określić pochodzenie produktów spożywczych oraz zaobserwować jakie czynności wykonują pracownicy sklepu. Dzieci z zainteresowaniem zwiedzały wszystkie działy dyskontu i obserwowały bogaty asortyment znajdujący się w tym dużym sklepie.Na koniec wycieczki 6-latki zrobiły zakupy. Dzieci miały możliwość samodzielnego obsłużenia kasy pod czujnym okiem pań ekspedientek. Dziękujemy serdecznie paniom ekspedientkom z Biedronki.

15-01-2019, admin