Zajęcia otwarte dla rodziców – 6 latki ,, C”

W dniu 22.05. 2018r. pani mgr Beata Chmiel przeprowadziła w grupie 6 latków ,,C” zajęcia wychowawczo – dydaktyczne: ,,Zabawy rozwijające umiejętność czytania, liczenia i pisania”. Były to zajęcia otwarte, na których obecni byli rodzice przedszkolaków. Głównym celem zajęć było doskonalenie u dzieci percepcji wzrokowej i słuchowej jako przygotowanie do nauki czytania i pisania oraz umiejętności matematycznych. Różnorodność metod, form pracy oraz środków dydaktycznych wpłynęła na aktywny udział dzieci w zajęciach. Podczas zajęć dzieci wykazały się znajomością liter , cyfr i figur geometrycznych oraz umiejętnością czytania , liczenia , pisania i wypowiadania się zdaniami. Rodzice obserwujący zajęcia mogli poznać sposoby pracy nauczycielki z dziećmi, a także zaobserwować swoje dziecko na tle grupy.

30-05-2018, admin