"HELLO BRITAIN"

Wyniki konkursu plastycznego z języka angielskiego dla uczniów klas I-III
W dniach 25-29 września w ramach "Dni języków obcych" przeprowadzonych w naszej placówce odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III z języka angielskiego. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej. Tematyka prac była następująca:
  • klasy I - flaga Wielkiej Brytanii,
  • klasy II - znane miejsce lub zabytek w Wielkiej Brytanii,
  • klasy III - portret Królowej Elżbiety II.
Na konkurs napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace:
I MIEJSCE - Dawid Banaś IB, Lena Godziszewska-Buszko II B, Emilia Kajda III B
II MIEJSCE - Kazimierz Głud I A, Zuzanna Palmąka II A, Maja Pyrek III B
III MIEJSCE - Zofia Różak IB, Maria Monkowicz II A, Justyna Dziewięcka III B
Serdecznie gratuluję zwycięzcom! Dziękuję za udział wszystkim uczestnikom konkursu.
Autor: Paulina Figacz
05-11-2023, Aneta Poniewierska