Kiemasz walentynkowy

Od 07 do 14 lutego 2022r. odbył się charytatywny kiermasz walentynkowy. Celem kiermaszu było zebranie środków finansowych na leczenie Pani Karoliny, podopiecznej Fundacji „Siepomaga”. Podczas kiermaszu chętni mogli zakupić walentynkowe karteczki oraz upominki, aby podarować je swojej sympatii lub bliskiej osobie. Kiermasz został połączony z Pocztą Walentynkową. Podczas trwania akcji uczniowie mogli wrzucać do skrzynki pocztowej swoje kartki z życzeniami dla Walentynki lub Walentego. 14 lutego adresaci otrzymali swoje karneciki. Niektórzy mieli trudny orzech do zgryzienia, gdyż niełatwo było domyślić się od kogo dostali liściki z wyrazami sympatii. Był to bardzo sympatyczny i wesoły dzień w szkole!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji charytatywnej.

Organizatorzy – pedagodzy szkolni i Samorząd Uczniowski.

20-02-2022, Aneta Poniewierska