KIERMASZE CHARTYATYWNE W NASZYM PRZEDSZKOLU

W dniach 5 – 6 grudnia w naszym przedszkolu odbył się charytatywny kiermasz słodkości . Rodzice stanęli na wysokości zadania , ilość słodkości przekroczyła nasze oczekiwania . Celem kiermaszu była pomoc dla pani Renaty , która po wybuchu pieca uległa poparzeniu i potrzebuje pieniędzy na rehabilitację . Pieniądze zostały przekazane na konto fundacji z dopiskiem dla pani Renaty. Mamy nadzieję , że pieniążki pomogą pani wrócić do pełni zdrowia.

Drugi kiermasz charytatywny odbył się w dniach 17 – 18 grudnia . tym razem był to kiermasz ozdób świątecznych . Celem akcji była pomoc dla dzieci z oddziału onkologii i hematologii w Kielcach . Pieniądze zostały przekazane na rzecz Fundacji ,, Skrzydlaci Dzieciom ’’.

Nie umiemy dobrać słów , aby podziękować rodzicom za tak ogromne zaangażowanie i bezinteresowna pomoc innym . Bez Państwa nie udała by Nam się żadna akcja. Bardzo , bardzo dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna – tym którzy przynosili ozdoby świąteczne jak i tym który kupowali . Szczególne podziękowania dla rodziców , którzy sprzedawali na kiermaszu . Myślę , że kiermasze charytatywne dzięki przychylności dyrekcji wejdą do tradycji naszego przedszkola , dzięki czemu będziemy mogli pomagać potrzebującym .

POMAGAJĄC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI , POMAGASZ CAŁEMU ŚWIATU POMAGASZ SOBIE !!!

08-01-2020, admin