Motylki i Pszczółki w kinie

12 marca 2019 r. dzieci z grup przedszkolnych – 6 latków wraz wychowawcami wybrały się na wycieczkę do kina w Mielcu na film pt. „O psie, który wrócił do domu”. Jest to zabawna, a zarazem wzruszająca opowieść o czworonogu, który odbył niezwykłą podróż aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela. Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.

27-03-2019, admin