Przedszkole na sportowo

W naszym przedszkolu dbamy o zdrowie i dobą kondycję fizyczną dzieci. Staramy się prowadzić dużo zajęć ruchowych i zabaw. Ćwiczymy codziennie, gdyż mamy do dyspozycji salę zabaw oraz szkolne obiekty sportowe.

Ciekawymi przedsięwzięciami jakie realizowaliśmy w bieżącym roku szkolnym były między innymi: „Zabawy z wesołą dynią”, zimowe zabawy na śniegu oraz „Spotkanie z trenerem - Turniej Piłki Nożnej Sześciolatków ”.

Poprzez ruch i zajęcia sportowe chcemy zachęcać dzieci do aktywności fizycznej podsuwać pomysły na organizacje czasu wolnego i czynną rekreacje realizowana w warunkach domowych.

01-04-2019, admin