Spotkanie w Staszowskim Ośrodku Kultury

08. 03. 2017 r. uczniowie klasy I a wraz z Panią Małgosią i Panią Kingą, wybrali się do Staszowskiego Ośrodka Kultury, aby w ten sposób uczcić Święto Kobiet, a przede wszystkim wziąć udział w lekcjach edukacyjnych w zakresie kultury.

Uczniowie pod czujnym okiem Pana Dominika Rożka zostali zapoznani z obiektem ośrodka kultury, salą widowiskową, plastyczną, taneczną oraz pracownią muzyczną, która cieszyła się największym zainteresowaniem. Pan Dominik Rożek przekazał uczniom podstawowe informacje o wydarzeniach kulturalnych i instytucjach artystycznych. Udzielał odpowiedzi na zadawane przez uczniów pytania. Na zakończenie zajęć wyświetlona została uczniom bajka.

Dziękujemy za miłe spędzenie czasu w Staszowskim Ośrodku Kultury.

31-05-2017, admin