ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

6 grudnia to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci, wyglądając wizyty wyjątkowego gościa. W tym roku przedszkolaki przygotowały się starannie i z tej okazji wykonały piękne dekoracje oraz prace plastyczne przedstawiające św. Mikołaja. Każda grupa ćwiczyła piosenki, wiersze, a także układy taneczne, aby przywitać przybysza z dalekiej Laponii. W tym roku Mikołaj również nie zawiódł i odwiedził nasze przedszkole w asyście aniołków i elfów, które pomagały wręczać upominki wszystkim dzieciom. Wspaniałą pamiątką tego radosnego spotkania na pewno będą wspólne zdjęcia z Mikołajem.

19-12-2018, admin