Tak pracujemy w naszych domach - grupa „Sówki”

Od 25 marca 2020 r. każdy z nas musiał się przyzwyczaić do funkcjonowania w nowej rzeczywistości, w jakiej przyszło nam się znaleźć za sprawą rozprzestrzeniającego się wirusa Covid-19. Grupa „Sówek” wraz z rodzicami już od pierwszych dni, kiedy zawieszone zostały zajęcia w przedszkolu, wykazuje się ogromnym zrozumieniem, sumiennością i odpowiedzialnością. Każdego dnia pilnie wykonują powierzone im przez wychowawców zadania. Cała grupa pozostaje ze sobą w stałej łączności za sprawą wspólnej grupy na profilu facebookowym. To tutaj rodzice dzielą się efektami pracy swoich pociech, a także codziennością pozostając jednocześnie w domach. W galerii prezentujemy nasze prace plastyczno - techniczne.

Autor:Katarzyna Zielińska

21-04-2020, admin