Wycieczka do biblioteki

19 września 2019r. grupa ,,Kaczuszki” wraz z wychowawczynią mgr Beatą Chmiel wybrała się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie. Dzieci obejrzały pomieszczenia biblioteki : wypożyczalnię dla dorosłych, czytelnię, oddział dla dzieci oraz dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza . Z zainteresowaniem wysłuchały również opowiadania o jeżyku i wiewiórce. Największą atrakcją było wykonanie kolorowych jeży i wiewiórek. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

11-11-2019, admin