Z wizytą w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie

21 marca 2017 r. uczniowie klasy I a wraz z Panią Małgosią Kałamagą – Pióro i Panią Kingą Karcz – Pawlik odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Staszowie, aby tym samym uczcić pierwszy dzień wiosny.

Podczas spotkania uczniowie rozmawiali o pierwszych zwiastunach tej pięknej i kolorowej pory roku oraz o zmianach zachodzących w przyrodzie i najbliższym otoczeniu. Zajęciom towarzyszyły zagadki, quizy wiosenne. Podsumowaniem spotkania było wykonanie przez uczniów papierowych bocianów.

31-05-2017, admin