Poczta świąteczna MERRY CHRISTMAS

W tym roku przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole zorganizowana była poczta świąteczna pt. MERRY CHRISTMAS. W ramach lekcji języka angielskiego uczniowie klas 1-3 wymienili się kartkami z życzeniami świąteczno-noworocznymi ze swoimi kolegami bądź koleżankami z klasy. Przepiękne ręcznie wykonane kartki zostały wypisane życzeniami w języku polskim oraz angielskim. Zainteresowanie inicjatywą było bardzo duże . Chętni uczniowie wrzucali kartki do skrzynki, a w ostatnim tygodniu przed Świętami poczta została dostarczona adresatom. Było przy tym dużo zabawy i ekscytacji. Obdarowani byli bardzo zadowoleni. W tym roku poczta świąteczna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i czekamy na powtórkę za rok.

Autor: Paulina Figacz

01-01-2024, Aneta Poniewierska