Sukces uczennic ZPO nr 1 w Staszowie na XIII Podkarpackim Festiwalu Piosenki Ewangelizacyjnej

W dniu 25 maja 2019 roku w Majdanie Królewskim odbył się XIII Podkarpacki Festiwal Piosenki Ewangelizacyjnej im. Księdza Kardynała A Kozłowieckiego SJ, pod hasłem „Serce bez granic”.

Zespół Placówek Oświatowych- nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie reprezentowały uczennice klasy V szkoły podstawowej: Kornelia Korycińska i Viktoria Nowak, które otrzymały III -miejsce śpiewając piosenkę „Na drugi brzeg” . Opiekunem artystycznym uczennic była - p. mgr Anna Mazur.

Opracowała Anna Mazur

10-06-2019, admin