Warsztaty wielkanocne

23 marca 2018 roku w klasie II a odbyły się niecodzienne zajęcia plastyczne przygotowane przez Grupę Animacyjną Frajda. Uczniowie uczestniczyli
w warsztatach robienia palm wielkanocnych metodą z naturalnych składników: bazi, zbóż, gałązek bukszpanu, tui, udekorowanych kolorowymi kwiatami z bibuły
i krepiny. W Niedzielę Palmową uczniowie wraz z rodzicami i własnoręcznie wykonanymi palemkami pójdą do kościoła, aby je poświęcić.

Zajęcia były bardzo ciekawe, uczniowie z wielkim zaangażowaniem pracowali na nich. Na zakończenie warsztatów odbyły się wspólne tańce oraz pląsy.

Dziękujemy Paniom z Grupy Animacyjnej Frajda za serdeczną i miłą atmosferę, która wprowadziła wszystkich w przedświąteczny nastrój.

29-03-2018, admin