Andrzejki

W dniu 28 XI 2019 r. Samorząd Uczniowski PSP nr 1 w Staszowie zorganizował dyskotekę andrzejkową dla uczniów klas IV-VIII. O oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy VII c. W czasie dyskoteki chętni uczniowie mogli sobie powróżyć w sali wróżb , przygotowanej przez poszczególne uczennice i uczniów z sekcji kulturalno-oświatowej.

W dniu 29 XI 2019 r. Samorząd Uczniowski do wspólnej zabawy andrzejkowej zaprosił uczniów klas I-III ,którzy wysłuchali krótkiej historii dotyczącej tradycji wróżb andrzejkowych, a następnie uczestniczyli w zabawie wspólnego wróżenia.

09-12-2019, admin