Logo Zespołu Placówek Oświatowych im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie
Powróć do: Aktualności 2025/2026

Wycieczka "Motyków" i "Pszczółek" do Muzeum Zabawek w Kielcach

21 listopada grupy: „Motylki”„Pszczółki” wybrały się na wspólną wycieczkę do Muzeum Zabawek w Kielcach. To miejsce pełne historii, kolorów i wspomnień z dziecięcego świata od razu wzbudziło ogromne zainteresowanie przedszkolaków.

Podczas pobytu w muzeum dzieci wzięły udział w warsztatach konstrukcyjnych z klocków, podczas których mogły rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Z zapałem tworzyły różnorodne budowle, ucząc się jednocześnie współpracy oraz cierpliwości.

Po zwiedzaniu i zajęciach warsztatowych przedszkolaki udały się spacerkiem do McDonalda, gdzie czekał na nie zasłużony posiłek. Wspólny obiad był dla dzieci dodatkową atrakcją i przyjemnym zakończeniem dnia.

Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń, radości i nowych doświadczeń, a wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w ich pamięci.